Press "Enter" to skip to content

Tokatspor Bilet Fiyatları – Tokatspor Maçları

tinyswan621 0

Tokatspor Bilet Fiyatları

Türkiye’de hemen hemen her spor müsabakasından önce belirli ücretler ödeyerek bilet alıp o müsabakaya giriş yapabilirsiniz. Taraftarın bilet alması sadece maçı izleyip galibiyet için takımı desteklemek amaçlı değildir, aynı zamanda aldığı o biletle takımına maddi yönden de destek olması demektir.  Fakat 2014 yılında değişen bir yasayla biletler yerini Pasolig adı verilen bir uygulamaya bırakmıştır. Bu uygulamaya göre taraftarlar takımının Pasolig kartını çıkararak bu kartla online şekilde bilet alıp maçlara girebilmektedir. Bu uygulama hem taraftarların daha güvenli şekilde maçlara katılabilmesini sağlıyor hem de kulüplere daha çok maddi yönden destek olmasını sağlıyor.

Tokatspor Bilet Fiyatlari
Tokatspor Bilet Fiyatlari

Tokatspor Bilet Fiyatları

Bilet fiyatları her dönem başında Tokatspor’un lig başlamadan takımın yönetim kurulu tarafından belirlenir. Bu fiyatlar stadyum konumuna göre değişiklik gösterir. Örneğin açık tribün fiyatı 5 Türk Lirası ise maraton tribünü 10 Türk Lirasıdır, bu değişiklik sadece stadyumdaki konuma göre değil, oynanacak olan maçın hangi kulvarda olduğuna göre de değişiklik gösterebilir. Bir lig maçı bilet fiyatları ile başka bir şampiyonadaki bilet fiyatları arasında farklar bulunmaktadır. Şampiyona büyüdükçe ve çapı arttıkça bilet fiyatları da artmaktadır. Tokatspor maçlarında da bilet fiyatları stadyum konumuna ve oynanan maçın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Bilet fiyatları kulüp tarafından belirlenip halka arz edilmektedir. Tokat halkı kimi zaman belirli bir fiyat ödeyerek maçlara girmiş kimi zamanda ücretsiz olarak maçlara davet edilmiştir. Tokatspor en pahalı maç biletlerini Türkiye Kupası müsabakalarında büyük takımlarla eşleştiğinde satmıştır. Zaman zaman Betsson bahis siteside kayıtlı kullanıcılarına ücretsiz bilet vermektedir. Bunun için bettson sitesine https://longlist.org/ adresinden giriş yaparak kampanyaları takip etmelisiniz.

Tokatspor Kombine Biletleri

Kombine bir sezon boyunca geçerli olan ve taraftara giriş hakkı sağlayan biletlerdir. Bu biletle sadece kendi takımının evindeki maçlara giriş yapabilirsin deplasman maçlarında bu bilet geçerli değildir. Tokatspor da her sezon öncesi kendi kombine biletlerini ve fiyatlarını halka arz etmektedir. Bu biletler açık tribün kombine, maraton kapalı yanı, kapalı tribün kombine, vip tribün kombine ve protokol tribün kombine diye 5’e ayrılır, fiyatları ise 480 Türk Lirası ile 15.000 Türk Lirası arası değişiklik göstermektedir. Bu biletlerden elde edilen gelir kulübün kalkınmasında önemli rol oynamaktadır. Tokatsporun futbola ilgisini okuyarak bu şehrin spor dallarına verdiği önemin nedenlerini de öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir